Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Regullat E forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
B.I.G.G.I.E
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 22
Age : 24
Location : UpTown Peja snnK-CLan
Registration date : 16/10/2008

MesazhTitulli: Regullat E forumit   Sun Oct 19, 2008 11:32 pm

Ne kete forum jane disa regulla te cilat secili nga ju duhet ti respektoni

1.Nuk duhet fyeni njeri tjetrin
2.Nuk duhet te postoni poste me permbajtje pornografike[vetem nese ka leje nga admini]
3.Nuk duhet te perdorni fjale banale ose perdorni keto shenja si *dhe # p.sh K*** ,K###

Nese nuk respektohen keto rregulla do te perjashtoheni nga forumi

Ju faleminderit per mirekuptim

Me Respekt :

Admini [B.I.G.G.I.E]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://snnk-clan.crazy4us.com
 
Regullat E forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Kushtet E Perdorimit & Lajmerimet-
Kërce tek: