Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Krijojm Nje RoBoT Ne Msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ddaarkkheLL
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 44
Age : 25
Location : Peja
Registration date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Si Te Krijojm Nje RoBoT Ne Msn   Tue Nov 11, 2008 6:17 pm

Si te krijojm nje robot n'msn

n'fillim downloadone qit program:
Code:

http://kookshare.funpic.de/xDrive/up...d3489198e4.zip

shkojm...
E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:yllittosrobot@hotmail.com)
Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
pastaj Klikoni Enter....
tani....
E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:

Si je=mire ti si je?
qa je tu bo=qe po rri ti
Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
Dhe e runi notepadin...
Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-verteta.com
 
Si Te Krijojm Nje RoBoT Ne Msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: