Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me Nderru SpraY

Shko poshtë 
AutoriMesazh
5554
Antar
Antar
avatar

Numri i postimeve : 20
Registration date : 09/11/2008

MesazhTitulli: Si me Nderru SpraY   Mon Nov 10, 2008 7:27 pm

rapidshare.com/files/15988261...haosS.rar.html qetu merrne kta dhe me posht do te mesoni si me perdor1.E hapni filesharen edhe del nja Tag coventry
2.Shkoni Open Image edhe e zgedhni ni foto qafre doni me lan
3 Mbasi ta zgedhni
4 Shkoni tani adjust image
5 Tani apply changes and coventrys to 256 color
6 Shkoni save tag edhe tani shko te pika e 2 export to WAD file
7 Shkoni ok edhe e qitini C:/Program Files/valve/cstrike edhe e runi me emrin tempdecal.wad
8 Kur te hini ne loj kini me pa veq e trusni T edhe te el qaja foto qka e kik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me Nderru SpraY
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Tutorials & Mesime per CS-
Kërce tek: