Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te beni BunnyHop Ne Counter-Strike 1.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kknnuutzzkr3Jzzi
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 24
Age : 24
Location : skkenderaj
Registration date : 05/11/2008

MesazhTitulli: Si te beni BunnyHop Ne Counter-Strike 1.6   Fri Nov 07, 2008 1:47 am

Si Te Beni Bunny Hop Ne Counter-Strike 1.6 .

--------------------------------------------------------------------------------

Ja video:
http://www.truveo.com/Cs-16-bunny-ho.../id/1723158180
Ju mund te beni Bunny Hop nese e levizni mousin MAJT(Ana e Majt):
A + Majt

Dhe ne anen e DJATHT
D + Djatht

Dhe ta shkruani ne console : bind "mwheeldown" "+jump"
Do te hidheni me rroten ne maus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-clan.tk
 
Si te beni BunnyHop Ne Counter-Strike 1.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Tutorials & Mesime per CS-
Kërce tek: