Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 World Snooker Championship 2007 (PS2)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: World Snooker Championship 2007 (PS2)   Fri Nov 21, 2008 3:02 pm

Klikoni ne linkun me poshte pastaj do gjeni faqen ne te cilen mund te votoni PRO ose KUNDER Mocionit per Pavaresine e Kosoves...
Pasi te keni hapur Faqen, gjeni dhe Klikoni VOTE ONLINE. Ne nje dritare te vogel do te paraqitet:

For the Motion -----Per levizje (Ndarje)
Against the Motion ----Kunder ndarjes levizjes
Don't know ---Nuk e di

Ja linku http://www.intelligencesquared.com/e...php?d=20081028

qe linku ma direkt http://www.intelligencesquared.com/vote.php?d=20081028
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
World Snooker Championship 2007 (PS2)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Bisede E Lire-
Kërce tek: