Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sXe Cargador + aim shoot 6.9+noflllesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
beni_77
Antar
Antar


Numri i postimeve : 3
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: sXe Cargador + aim shoot 6.9+noflllesh   Sat Oct 25, 2008 11:08 pm

Pershendetje se pari mune me lexu se qysh aktivizohet ..

risi me nje cheats sXe Hack 6.9-wallhack nofllesh -etjer

Kjo cheats i Ka kto Sene :

-Headshot

-Nospread

-Wallhack

-Aimspot

-aim_bot

-wallhak-2

-No-fllash

-no-smoke- etj.


Funkcionon 100 % dmth nuk eshte shum problem me punu me kete cheats

vetem e download e extrakton edhe shkon keshtu

Shqip--

1- ehap qicin dhe emer - sxe dll- e qon ne "C:\Program Files\Counter-Strike\cstrike.exe"

1.Kopjo Core.dll, mandej kopjo edhe Core.cfg edhe qoj tek "C:\Program Files\Counter-Strike\cstrike.exe" meniher aty i qet

2-tana e kilon-sxe dll- open dhe qelet tana klikon PATCH

3- ehap Cargador by rr

4- cargar cheat klikon

5- ehap sxe injected 6.9

6-hin ne Cs- te del ni mesazh me bo ok duhet..

7-ne konzol te del ni adres - www.sicheats.com By h4xor !! -tregon kjo qi osht aktivizu qeatsi

8-edhe hin ne loj cheatsin e ki ok -

--- keni edhe fotot ne cheats muni mi pa se siaktivizohet-klm
javascript:emoticonp('Arrow') Ja Ky Eshte Linki Per Shkarkim sendspace.com f1c7nc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
sXe Cargador + aim shoot 6.9+noflllesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth Sxe Injected-
Kërce tek: