Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows XP ne Shqip - Tashme nje realitet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Windows XP ne Shqip - Tashme nje realitet   Thu Nov 20, 2008 10:01 pm

Se fundmi Qendra për Edukim dhe Përparim ne Kosove ka bere te mundur Windows-in ne Shqip (Nderfaqen shqip).

Ky projekt i krijuar rreth vitit 2002 dhe i realizuar tashme, eshte hapi me i rendesishem qe eshte bere ne kete fushe dhe do hape nje epoke te re te "Familiarizimit me kompiuterin" ne boten shqiptare.

Gjithcka qe ju nevojitet eshte Windows XP SP2 English dhe te shkarkoni programin e instalimit te gjuhes nepermjet linkut te meposhtem:
http://microsoft.com/downloads/detai...displaylang=sq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Windows XP ne Shqip - Tashme nje realitet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: