Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te hackojme e-mail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Si te hackojme e-mail   Thu Nov 20, 2008 10:00 pm

Kjo eshte menyra me e lehte te hackojm emaila . Ktu eshte si ta bejme.
Se pari e hapim inboxin dhe shojm new message. Ne To: e shenojm kete email ourservice@live.com te Subject: e shenojm LOST PASSWORD ne linjen e pare e shenon emailin tuaj emailijuaj@hotmail.com ne linjen e dyt e shenoni passwordin tuaj dhe ne linjen e tret e shenoni emailin e personit qe doni tja thyeni passwordin.

Dmth::

To: ourservice@live.com
Subject: LOST PASSWORD


Emaili juaj : emailijuaj@hotmail.com
Passwordi : paswordijuajketu
Emaila e personit qe doni tja thyeni : emailjaepersonit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te hackojme e-mail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: