Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programe per te gjetur fjalekalimet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Programe per te gjetur fjalekalimet   Thu Nov 20, 2008 9:50 pm

Pako me programe te vogla per te gjetur passwordet e harruara/humbura(password rekoverim)

Messenger Pass
Recovers the passwords of most popular Instant Messenger programs: MSN Messenger, Windows Messenger, Yahoo Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger provided with Netscape 7, Trillian, Miranda, and GAIM.

Mail PassView

Recovers the passwords of the following email programs: Outlook Express, Microsoft Outlook 2000 (POP3 and SMTP Accounts only), Microsoft Outlook 2002/2003 (POP3, IMAP, HTTP and SMTP Accounts), IncrediMail, Eudora, Netscape Mail, Mozilla Thunderbird, Group Mail Free.
Mail PassView can also recover the passwords of Web-based email accounts (HotMail, Yahoo!, Gmail), if you use the associated programs of these accounts.

Protected Storage PassView

Recovers all passwords stored inside the Protected Storage, including the AutoComplete passwords of Internet Explorer, passwords of Password-protected sites, MSN Explorer Passwords, and more...

Dialupass

Password recovery tool that reveals all passwords stored in dial-up entries. (Internet and VPN connections) As opposed to many other tools, this tool works in all versions of Windows, including Windows 2000 and Windows XP.

Asterisk Logger

Recovers passwords stored behind asterisks (****) characters. You can use this tool to recover the passwords of many applications, like CuteFTP, CoffeeCup Free FTP, VNC, and more...

Network Password Recovery

Recover network passwords stored by Windows XP operating system.

SniffPass Password Sniffer

Capture the passwords that pass through your network adapter, and display them on the screen instantly.
You can use this utility to recover lost Web/FTP/Email passwords

Te gjitha programet jane ketu.
http://rapidshare.de/files/20886050/PWSniff.rar 2.08 mb
--
Program qe pergjon paketat ne rrjet dhe kap passwordet.

Ace Password Sniffer v1.2
The most powerful password sniffer and password monitoring utility. Ace Password Sniffer can listen on your LAN and enables network administrators or parents to capture passwords of any network user. Currently Ace Password Sniffer can monitor and capture passwords through FTP, POP3, http, SMTP, Telnet, and etc.(Kerkohet qe kompjuteri te beje pjese ne nje rrjet,qe do te thote te jete i pajisur me karte rrjeti eternet dhe drajverin perkates)

Download
http://rapidshare.de/files/16163622/...r_1.2.rar.html 1.2 mb
--
SwitchSniffer 1.3.20
SwitchSniffer is a program that can scan computers alive and can pull, collect all packets and can route them without other users' recognition on the LAN. It can also detect arpspoofer program running on the network and block sessions like firewall. In addition, It can cure arp-cache poisoning.

Download
http://www.nextsecurity.net/download...ffer_Setup.exe

Addon / Info
http://www.crackserver.com/0day_crac...fer.1.3.20.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Programe per te gjetur fjalekalimet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: