Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Messenger trick

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Messenger trick   Thu Nov 20, 2008 9:45 pm

1.Hyni e Downlodoni MSN plus [url="http://download.msgpluslive.net/setup/MsgPlusLive-460.exe"]KËTU[/URL
2.Pasi ta downlodoni e instaloni dhe ju mbyllet msn dhe e hapni prap
3.Per me juv shkru te gjithve masandej , clickoni te secili qe e keni online qe te hapet dritarja per ti shkrujt pasi ti qelni krejt listen qe e keni online te najnjoni hyn edhe e shkrun ket command
/all (Textin te cilin don me jav shkrujt krejtve) [ENTER]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Messenger trick
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: