Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sXe_HacK For All Versions

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ddaarkkheLL
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 44
Age : 25
Location : Peja
Registration date : 17/10/2008

MesazhTitulli: sXe_HacK For All Versions   Wed Oct 22, 2008 1:01 am
http://www.ziddu.com/downloadfile/2187264/sXe_nero_6.MINDistortion.rar.html tana 1- Coje install,uninstall dhe sxehack.dll ne C:/programfile/sXeinjected.
2- Coje DemoPlayer.dll,DemoPlayer.cfg ne C:\Program Files\Valve
3- At IceSword Xp apo Vista ose e le ati ku asht ose e ban send to Desktop..
4- shkon ne C:/programfile/sXeinjected. e insatlon at filen Install dhe e cel Sxe injected.
5- E cel IceSword,shkon Process,e xhon sxe injected me maus 2 e ban Thread Information
dhe dhe i xhan kta numra cka jan ktu atj dhe i ban Terminate: 0xFFDF000,0x7FFDB000,0x7FFDE000,0x7FFDD000,0x7FFDC 000
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-verteta.com
 
sXe_HacK For All Versions
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth Sxe Injected-
Kërce tek: