Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dergo SMS free me nR. Tuajin (mE aN Te Programit)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Dergo SMS free me nR. Tuajin (mE aN Te Programit)   Wed Nov 19, 2008 3:51 pm

Emri i Programit: CALLWAVE FREE SMS Beta
Madhesia: 10.7 MB (11,239,160 bytes)
Punon: ne te gjitha Win XP
Lajmerim-> Iu lutem perdoreni kete Widget Yahoo qe eshte brenda e mos e beni Update se me versionin e ri te Yahoo Widget e keni problem gjetjen e programit per SMS


Me kete program ju duhet te regjistroheni me Nr te juaj dhe pastaj te logirateni me PIN dhe mund te dergoni cdo dite nga 10 SMS nese posedoni me shume se nje numer ateher mund te regjistroheni me Nr tjeter dhe mund te dergoni +10 SMS tjer ne dite me numer tjeter te telefonit, personit qe i dergoni iu del Nr i juaj, punon 100% dhe mund te beni Log Out qe smund te kyqet askush pa e ditur PINin qe ju e jepni sipas deshires.
Pra sa numra te Vales keni ne perdorim aq Accounte mund te hapeni

DOWNLOAD PROGRAMIN http://www.speedyshare.com/778671495.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dergo SMS free me nR. Tuajin (mE aN Te Programit)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: