Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sXe HacK 6.9 && 7.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ddaarkkheLL
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 44
Age : 25
Location : Peja
Registration date : 17/10/2008

MesazhTitulli: sXe HacK 6.9 && 7.0   Wed Oct 22, 2008 12:53 am

Download :

1. Demo paLaYer & ConfiG.cfG i shtine ne`Vallve
2. Install & unistal & sXehack.dll i shtin te : Sxe InjecTed
3.E qitni laser dhe laser.dll vector laser text ne valve
4.e qel qata install ja fuT Yes TOna oK
5.e qel sXe e minimizon
6.e qel qata icesword Vista.exe... hin Process e gjen sXe klikon me t`djathten edhe hin : Thread Informations edhe jaV fuT kill qetYnve:
0x7FFDF000
0x7FFDB000
0x7FFDE000
0x7FFDD000
0x7FFDC000
edhe hin n`cs tona t`del diqka me prek OK mos e prek hin n`loj edhe e aktiviZon me f12 Shikojeni Videon : http://www.youtube.com/watch?v=fGhJHGY-Ljw
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-verteta.com
 
sXe HacK 6.9 && 7.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth Sxe Injected-
Kërce tek: