Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cheats për CS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Cheats për CS   Mon Nov 17, 2008 8:40 pm

gl_dump +++ >> sherben per forcimin e plumave
cl_dynamicroshair 0 >> Sherben qe zoomi t`mos rritet kur gjuajm po te rrij ne att form
Cl_obsvecroshair 0 > Sherben per zoom qe te mos te rritet p.sh Large dhe kur gjuajm nuk rritet
sv_unglapush -2 >> Sherben qe kur e kemi ne serverin te vritemi me veshtersi
hud_takeshot 1 >> Sherben per te japur headshoot me leht
cl_dynamicroshair 0
Cl_obsvecroshair 0
qka e di une qeto duhet me kan 1 e jo 0 se 0 dmth eshte disable ky funksion


hud_fastswitch 1 - e bon nderriminin automatik te armeve num ki nevoj me prek me maus
hud_centerid1 - ta qen ne mes te ekranit emrin e lojtarit qe e ki perpara .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cheats për CS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Counter Strike Servers-
Kërce tek: