Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hekeni hijëzimin e kalter mas ikonave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Hekeni hijëzimin e kalter mas ikonave   Mon Nov 17, 2008 8:29 pm

Klikoni me te Djathten ne My Computer > Properties > Advanced >klikoni Settings te Performance,tani e shini njo si tabele edhe shkoni me to poshtë .Sigurohuni qe "Use drop shadows on icon labels on the Desktop te jete e selektuar dhe shtypni OK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hekeni hijëzimin e kalter mas ikonave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: