Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një komandë që do t'ju shpëtojë Hard Diskun tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Një komandë që do t'ju shpëtojë Hard Diskun tuaj   Mon Nov 17, 2008 2:51 pm

Shume përdorues te Windows kane probleme me Hard Diskun here pas here. Komanda chkdsk /F (e cila mund te ekzekutohet nga Start->Te gjithe programet->Acesoret-> dhe klikoni mbi Command Prompt ) do te gjeje sektoret e demtuar dhe do te rikuperoj informacionet e lexueshme.
Uroj qe kjo komand te shpetoj nga humbja e te dhenave mbi hard diskun tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Një komandë që do t'ju shpëtojë Hard Diskun tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: