Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpejto HardDiskun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Shpejto HardDiskun   Mon Nov 17, 2008 2:43 pm

hin run - > sysedit.exe pastaj e shihni dritaren me emer ( c:/windows/system.ini

aty e shihni shifren [386enh]
nder kit shifer e krijoni ni rresht të ri edhe e shkruni kta ( Irq14=4096 )

klikoni toni aty nalt File -> Save dilni krejt

restarto pc dhe e sheh dukshem qi punon ma mire pc dhe ma shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shpejto HardDiskun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: