Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si të hackojm web-a duket përdorur Google-n?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Si të hackojm web-a duket përdorur Google-n?   Mon Nov 17, 2008 2:41 pm

1.Shkojme tek www.google.com
2.Kerkojme inurl:/admin.asp
3.Ne rast se kerkon te Username & Password provoni Username : 'or' dhe Password : 'or' (eshte e rendesishme te shkruhen ' )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si të hackojm web-a duket përdorur Google-n?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: