Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 15 dhe 16 nentor ne Holland

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 15 dhe 16 nentor ne Holland   Mon Nov 17, 2008 12:23 am

NAC Breda 3 - 0 Heracles AlmeloDen Haag 0 - 1 Willem II Tilburg

SC Heerenveen 3 - 2 FC Utrecht

Sparta Rotterdam 4 - 0 FC Volendam

Roda Kerkrade 3 - 0 NEC NijmegenAjax Amsterdam 4 - 1 PSV Eindhoven

FC Groningen 3 - 0 De Graafschap

FC Twente Enschede 1 - 1 Feyenoord Rotterdam

Vitesse Arnhem 1 - 1 AZ Alkmaar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 15 dhe 16 nentor ne Holland
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: