Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 15 dhe 16 nentore ne serie A

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 15 dhe 16 nentore ne serie A   Mon Nov 17, 2008 12:22 am

Juventus 4 - 1 GenoaPalermo 0 - 2 Inter MilanAC Milan 1 - 0 Chievo

Atalanta 3 - 1 Napoli

Cagliari 1 - 0 Fiorentina

Catania 3 - 2 Torino

Sampdoria 3 - 2 Lecce

Siena 1 - 1 Bologna

Udinese 0 - 1 Reggina

AS Roma 1 - 0 Lazio
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 15 dhe 16 nentore ne serie A
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: