Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 15 dhe 16 ne germany

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 15 dhe 16 ne germany   Mon Nov 17, 2008 12:20 am

Hannover 1 - 1 BochumBayer Leverkusen 2 - 1 Schalke

Borussia Dortmund 4 - 0 Eintracht Frankfurt

Energie Cottbus 1 - 0 Karlsruhe

Hertha BSC 2 - 1 Hamburger SV

Hoffenheim 3 - 2 Wolfsburg

Monchengladbach 2 - 2 Bayern Munich

Stuttgart 0 - 0 Arminia BielefeldWerder Bremen 3 - 1 1. FC Cologne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 15 dhe 16 ne germany
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: