Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 15 dhe 16 nentor ne premier league

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 15 dhe 16 nentor ne premier league   Mon Nov 17, 2008 12:18 am

Bolton W. 0 - 2 Liverpool

FT Arsenal 0 - 2 Aston Villa

FT Blackburn R. 1 - 2 Sunderland

FT Fulham 2 - 1 Tottenham H.

Manchester U. 5 - 0 Stoke C.

Newcastle U. 2 - 2 Wigan Athletic

West Ham U. 0 - 0 Portsmouth

West Bromwich A. 0 - 3 ChelseaEverton 1 - 1 Middlesbrough

Hull C. 2 - 2 Manchester C.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 15 dhe 16 nentor ne premier league
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: