Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bone Folderin Pa Emer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Bone Folderin Pa Emer   Sun Nov 16, 2008 10:57 pm

Po qe se doni me kriju folder pa emer duhet qe te veproni keshtu,kliko me te djatht te mausit dhe shkoni:RENAME>edhe e prekni ALT+255 dhe perfundon aksioni "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bone Folderin Pa Emer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: