Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Verifikojm email

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Si te Verifikojm email   Sun Nov 16, 2008 10:55 pm

-Fillojm e hapim një Email psh. ne yahoo.com.
-Shkojm www.yahoo.com de Sign Up.
1. Tell us about yourself...
My Name - Emri De Mbiemri Juaj
Gender - Gjinia Juaj
Birthday - Datlindja Juaj
I live in - Shteti ku jetoni
2. Select an ID and password
Yahoo! ID and Email - Email qe po doni me hap ne Yahoo.com
Password - Paswordi juaj
Retype Password - Prap passwordin
3. In case you forget your ID or password...
Alternate Email - Nje Email te juajen
Security Question - Cilen doni ju zgjedhne:-D
Your Answer - Pergjigjja juaj sekrete.
Just a couple more details...
Type the code shown - E Shkruani codin qe ju del ne foto :-)
Do you agree? - E Boni TICK
Dhe ne fund Create My Account
Dhe mandej shkojmë passport.net mandej shkojme Sign Up shkojme YES, dhe Continue
E-mail addres : e-mailin qe e hapet ne yahoo
Password : passwordin si deshironi ta leni ne Msn Messenger e jo ne inbox.
Question : Cilendo zgjedheni ju
Secret answer : Pergjigjen secrete
Characters: e shkruajme codin qe eshte ne Picture (foto) dhe pastaj i plotesojme te gjitha dhe shkojme Continue dhe prap Continue dhe tash shkoni ne inboxin e yahoo.com
Ketu: http://www.yahoo.com/r/l6
dhe vin 2 message prej passport.net dhe hyni activizoni te dyt dhe u krye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te Verifikojm email
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: