Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aplikimi per organizimin e turnireve!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kknnuutzzkr3Jzzi
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 24
Age : 24
Location : skkenderaj
Registration date : 05/11/2008

MesazhTitulli: Aplikimi per organizimin e turnireve!   Sat Nov 15, 2008 7:05 pm

Info rreth turnirit

1. E hapni nje topic te ri
2. Topicut ja leni emrin psh: Turnir Prishtine [Gameonline]
3. Ne ate topic i plotsoni dhe i postoni te gjitha infot me poshte.

Info rreth organizimit dhe vendit ku mbahet

Organizator: * Nickname, email address si dhe numer telefoni per kontakt.
Qyteti:
Game Centre ose Serveri: * Nese eshte Lan e shenoni emrin e Game Centre nese eshte Online e shenoni IP dhe Emrin e serverit.
Pagesa per pjesmarrje:
Lan/Online:
HLTV:
Sponzor: * Vetem nese ka.Orari

Data e fillimit dhe mbarimit:
Sa loje mund te luhen pernjehere:
Koha e lojeve: * Kohe e lojeve eshte orari kur do te zhvillohen lojet psh prej 09:00 deri ne 22:00.


Shperblimet

Vendi i 1:
Vendi i 2:
Vendi i 3:


Informata Teknike

Sa PC jon komplet:
Procesori:
RAM:
Kartela Grafike:
Madhesia e Monitorit:

Konfiguracioni i serverit:


Rregullat:


Numri i ekipeve:
Mapat:
Sistemi i lojes: Psh Winners/Loosers ose Eliminim direkt etj.
Rregullat: Per rregulla e beni nje postim te RI (Jo me hape topic te ri) menjehere perfundi postit te pare te topicut per turnirin tuaj.


Prej KSG kerkojme Subforum: Po / JO.

Info Extra:

Cdo topic i cili nuk i ka keto info do te fshihet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-clan.tk
 
Aplikimi per organizimin e turnireve!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Tutorials & Mesime per CS-
Kërce tek: