Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldinjo: Bekami është lojtar i madh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Ronaldinjo: Bekami është lojtar i madh   Sat Nov 15, 2008 5:21 pm

Ylli brazilian i Milanit, Ronaldinjo, është shprehur i lumtur për ardhjen e Dejvid Bekamit në radhët e Milanit. Ndonëse menjëherë pas zyrtarizimit të ardhjes së Bekamit në mediat italiane ka lindur pyetja se kush do t''i ekzekutojë gjuajtjet e lira. Në këtë pyetje Ronaldinjo është përgjigjur:
"Pa dyshim se do t'i gjuajmë unë dhe Dejvidi, ndonjëherë ai e ndonjëherë unë. Bekami është një lojtar i madh dhe një kampion i vërtet. Jam i entuziazmuar me aftësinë, angazhimin dhe sjelljen e tij", ka pohuar Ronaldinjo. Të drejtën e paraqitjes për klubin kuqezi, Bekami do ta ketë duke filluar nga janari, kur fillon edhe afati kalimtar i futbollistëve. Mirëpo, sipas mediave italiane ai do të bashkohet me skuadrën në dhjetor gjatë përgatitjeve në Dubai. "Është dëm i madh që Bekami nuk do të mund të përforcojë radhët tona menjëherë", ka nënvizuar Ronaldinjo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinjo: Bekami është lojtar i madh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: