Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Inzagi-Milan, bashke deri me 2010-n

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Inzagi-Milan, bashke deri me 2010-n   Sat Nov 15, 2008 5:18 pm

“Nuk kam ndër mend ta lë futbollin, jam 35-vjec por ndihem mirë, shënoj gola dhe kam ende dëshirë të stërvitem. Do ta zgjas kontratën edhe një tjetër vit.” Kështu është shprehur Pippo Inzaghi, golashënuesi i Milanit, gjatë një interviste për “Corriere dello Sport””. “Dua ta fitoj Kupën UEFA, sepse kam vënë re se vetëm ajo mungon në cv-në time, si dhe në atë të Milanit. Unë golashënuesi më i mirë në Europë? Për këtë vit do të kënaqesha edhe sikur ta ndaja këtë titull me Shevën.” Fill pas fjaleve te lojtarit, Milani, permes nje buletini per shtyp ne adresen e tij zyrtare ne internet, beri te ditur se e ka zgjatur marreveshjen me futollistin deri me 30 qershor te 2010-s.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Inzagi-Milan, bashke deri me 2010-n
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: