Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 8 dhe 9 nentore ne serie A

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 8 dhe 9 nentore ne serie A   Sat Nov 15, 2008 5:15 pm

Torino 1-0 Palermo

Bologna 1 - 1 AS Roma

Catania 2 - 1 Cagliari

Chievo 0 - 2 Juventus

Fiorentina 2 - 1 Atalanta

Genoa 4 - 0 Reggina

Inter Milan 1 - 0 Udinese

Lazio 3 - 0 Siena

Napoli 2 - 0 Sampdoria

Lecce 1 - 1 AC Milan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 8 dhe 9 nentore ne serie A
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: