Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 8 dhe 9 ne premier league

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 8 dhe 9 ne premier league   Sat Nov 15, 2008 5:15 pm

Arsenal 2 - 1 Manchester U.

Wigan Athletic 0 - 0 Stoke C.

Hull C. 0 - 1 Bolton W.

Sunderland 1 - 2 Portsmouth

West Ham U. 1 - 3 Everton

Liverpool 3 - 0 West Bromwich A.


Blackburn R. 0 - 2 Chelsea

Aston Villa 1 - 2 Middlesbrough

Manchester C. 1 - 2 Tottenham H.

Fulham 2 - 1 Newcastle U.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 8 dhe 9 ne premier league
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: