Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 8 dhe 9 ne la liga

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 8 dhe 9 ne la liga   Sat Nov 15, 2008 5:14 pm

Real Madrid 4 - 3 Malaga

Barcelona 6 - 0 Valladolid

Deportivo La Coruna 1 - 0 Espanyol

Mallorca 3 - 3 Athletic Bilbao

Numancia 2 - 4 Real Betis

Osasuna 0 - 0 Atletico Madrid

Racing Santander 1 - 0 Sporting Gijon

Villarreal 2 - 1 Almeria

Sevilla 1 - 0 Recreativo Huelva

90' Getafe 0 - 3 Valencia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 8 dhe 9 ne la liga
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: