Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne Germany

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne Germany   Sat Nov 15, 2008 5:13 pm

. FC Cologne 2 - 1 Hannover

Arminia Bielefeld 0 - 2 Monchengladbach

Bochum 0 - 0 Werder Bremen

Hamburger SV 2 - 1 Borussia Dortmund

Karlsruhe 3 - 3 Bayer Leverkusen

Wolfsburg 3 - 0 Energie Cottbus

Eintracht Frankfurt 2 - 2 Stuttgart

Hertha BSC 1 - 0 Hoffenheim

Schalke 1 - 2 Bayern Munich
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne Germany
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: