Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne Holland

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne Holland   Sat Nov 15, 2008 5:13 pm

De Graafschap 0 - 2 NAC BredaNEC Nijmegen 1 - 0 PSV Eindhoven

Heracles Almelo 0 - 0 Vitesse Arnhem

Willem II Tilburg 2 - 1 Roda KerkradeAjax Amsterdam 5 - 2 Sparta Rotterdam

AZ Alkmaar 3 - 0 FC Twente Enschede

FC Groningen 5 - 0 FC Volendam

Feyenoord Rotterdam 5 - 2 FC Utrecht

Den Haag 0 - 1 SC Heerenveen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne Holland
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: