Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne France

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne France   Sat Nov 15, 2008 3:36 pm

Bordeaux 2 - 0 Auxerre

Caen 0 - 1 Le Havre

Grenoble 0 - 3 Marseille

Lorient 0 - 1 Nice

Monaco 0 - 1 Lyon

Sochaux 2 - 1 Le Mans

Nantes 1 - 1 Toulouse

Saint-Etienne 0 - 3 Rennes

Valenciennes 0 - 1 Nancy

Paris S.G. 1 - 0 Lille
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 8 dhe 9 nentor ne France
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: