Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ndeshjet me 8 dhe 9 nentore ne Scotland

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: ndeshjet me 8 dhe 9 nentore ne Scotland   Sat Nov 15, 2008 3:35 pm

Celtic 2 - 0 Motherwell

Dundee United 2 - 1 Aberdeen

Hamilton 1 - 1 Falkirk

Hibernian 1 - 2 Inverness C.T.

St. Mirren 0 - 1 Hearts
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 8 dhe 9 nentore ne Scotland
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: