Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fabregas: Arsenali mposhti Manchesterin për Wengerin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Fabregas: Arsenali mposhti Manchesterin për Wengerin   Sat Nov 15, 2008 3:32 pm

Mesfushori i Arsenalit, Cesc Fabregas, ka thënë se fitorja e ekipit të tij ndaj Manchester United gjatë të shtunës, ishte një fitore për Arsene Wenger.

“E bëmë këtë pasi menaxheri kishte besim të madh tek ne. Pa të, me siguri edhe pa Gallas dhe Silvestre, të tjerët nuk do të kishim raste”, ka thënë Fabregas.

“Definitivisht e dinim se do të ketë dyshime nëse jemi të aftë të fitojmë diçka nëse nuk shënonim fitore në këtë ndeshje. Por, ndonjëherë ndonjë ekip ka më shumë fat se tjetri para golit dhe ky është futbolli”, ka shtuar spanjolli.

“Treguam se mund të fitojmë kundër një ekipi të madh dhe se jemi pretendentë serioz për titullin”, ka përfunduar Fabregas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fabregas: Arsenali mposhti Manchesterin për Wengerin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Gjithqka Reth SportiT-
Kërce tek: