Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Ndryshojm Ngjyren e Selectimitt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ddaarkkheLL
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 44
Age : 25
Location : Peja
Registration date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Si Te Ndryshojm Ngjyren e Selectimitt   Sat Nov 15, 2008 3:31 pm

99.8% e pc e kane ngjyren qe kur selektojme diqka behet blu!!
por nqs duam tandryshojmeshkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe shkoj te propeties
ne tabelen qe na shfaqet shkojme tek Appearance\Advancet
na hapet nje tabel tjeter ku zgjedhim tek ITEm - selcted item
ne krah te djathte te saj , pas madhesise kemi ngjyren qe e ndryshojme e bejme sipas qejfit

[ size=24] wWw.snnK-cLan.TK [/size]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-verteta.com
 
Si Te Ndryshojm Ngjyren e Selectimitt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: