Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Krijojm Screenshots (Hl Tag Convert)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ddaarkkheLL
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 44
Age : 25
Location : Peja
Registration date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Si te Krijojm Screenshots (Hl Tag Convert)   Mon Oct 20, 2008 4:39 am

Per me shti fotet ne cs edhe kur ta Prek T si Spray Logo ta qet foton

Kur te hin e Preke Open Image dhe e len cilen do foto . pastaj hin Adjust Image e Prek Auto Size . dhe pastaj e Prek Apply changes and convert to 265 colors , dhe e Prek Save Tag, Export to Wad file dhe e ruani te C/ Praogram Files Valve/ cstrike ,hini edhe e runi me emer tempdecal.wad dhe kur te hini ne CS mos e prekni Options hiq me ndrru foton se prishet d.m.th duhet te himi ne server pa prekur sen ndru nikun athere permes konzolles p.sh NAME coOmmpLeT ' z


Ja Linku Merre: sendspace.com 4iacsa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-verteta.com
 
Si te Krijojm Screenshots (Hl Tag Convert)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Tutorials & Mesime per CS-
Kërce tek: