Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nudgee ne msn me qu pa u nal .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Nudgee ne msn me qu pa u nal .   Fri Nov 14, 2008 1:36 pm

Nudge TooLs kur e download tee del 1 katror i vogel edhe shkrun Import Script edhe shkoni I accept.... edhe shkoni Import dhe duhet te kini msn 8.0 ose 8.5 dhe munt te qoni nudge sat te doni . mund ta download te ky link :

sendspace.com 4f2ery
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nudgee ne msn me qu pa u nal .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: