Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 WEB Faqe per shkencat kompjuterike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: WEB Faqe per shkencat kompjuterike   Thu Nov 13, 2008 11:29 pm

Ky eshte nje link per ata qe studjon shkencat kompjuterike...
http://www.freeprogrammingresources.com/
Ka boll materiale te gjuheve te ndryshme programore...
Shikoni dhe postoni ketu nese keni naj web faqe njejt si kjo postojeni ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
WEB Faqe per shkencat kompjuterike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: