Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rapidshare Plus v2.11

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Rapidshare Plus v2.11   Thu Nov 13, 2008 11:19 pm

Rapidshare Plus v2.11
__________________

Kodi:
Klikoni ne linkun me poshte pastaj do gjeni faqen ne te cilen mund te votoni PRO ose KUNDER Mocionit per Pavaresine e Kosoves...
Pasi te keni hapur Faqen, gjeni dhe Klikoni VOTE ONLINE. Ne nje dritare te vogel do te paraqitet:

For the Motion -----Per levizje (Ndarje)
Against the Motion ----Kunder ndarjes levizjes
Don't know ---Nuk e di

Ja linku http://www.intelligencesquared.com/e...php?d=20081028

qe linku ma direkt http://www.intelligencesquared.com/vote.php?d=20081028
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rapidshare Plus v2.11
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: