Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te ja nderrojme pamjen msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: si te ja nderrojme pamjen msn   Thu Nov 13, 2008 11:15 pm

http://www.msgpluslive.net/ pastaj e downlodon dhe kur te downlodoet e instalon dhe shkon kshtu shkojm NEXT> shkojm INSTALL THE SPONSOR PROGRAM(THENK YOU!) dhe NEXT asht posht edhe ACEPT pastaj shkon OK dhe ACEPT dhe NEXT dhe fillon instalimi pasi te bahet instalimi shkoni GET SKINS TO PERSONALIZE THE LOOK OF YOU MESSENGER........ tani qelet ni faqe dhe cilen don ja ban downloads dhe masi tja bani downloads shkon e E QELNI IMMELLIN dhe shkon te ikona ku e kini downlodu dhe e klikon 2 her dhe shkon IMPORT mshelet msn-ja dhe del ne form tjeter ok kshtu bahet msn-ja si don ti...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si te ja nderrojme pamjen msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: