Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shfaq dhe Fsheh ikonat ne Desktop

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Shfaq dhe Fsheh ikonat ne Desktop   Thu Nov 13, 2008 11:11 pm

klikon ne DESKTOP me tastin e djathte te mausit(minit) pastaj e qet shenjen te e para ARRANGE ICONS BY pastaj SHOW DESKTOP ICONS dhe krejt ICONAT qka jan kan ne desktop heken pastaj per mi qit apet qysh jan kan ato ICONA shkojm apet te e para ARRANGE ICONS BY pastaj SHOW DESKTOP ICONS edhe krejt iconat qysh jan kan qi qet.ishalla ju kryen pune.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shfaq dhe Fsheh ikonat ne Desktop
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: