Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TESTO ANTIVIRUSIN A ESHTE NE RREGULL

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: TESTO ANTIVIRUSIN A ESHTE NE RREGULL   Thu Nov 13, 2008 11:08 pm

Shko Start > Programs > Accesories > Notepad > edhe e qitni kete code > X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H* pastaj shkojm File > Save As > edhe e ruajm me kete emer eicar.com > pastaj e ruajm psh ne desktop pastaj shkojm te programi qe e ruajtem e klikojm ne te dhe nqs hapet faqja atehere antivirusi punon 100%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
TESTO ANTIVIRUSIN A ESHTE NE RREGULL
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: