Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te heqim mbeturinat e netit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Si te heqim mbeturinat e netit   Thu Nov 13, 2008 11:07 pm

Pershendetje:
Ketu do tju Tregoi si ti heqim Mbeturinat e netit nga Pc-ja ...shkojm START pastaj shkoj RUN pastaj aty e shkruajm keshtu %TEMP% dhe krejt ato sende qa jon aty mbrenda ne folder duhet mi shly keshtu qe e shlirojm pc-ne nga neti ...nese hyn perseri ne net ..perseri ai folderi shkon duke u mbushur keshtu...besoj se isha i kjart kaloni bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te heqim mbeturinat e netit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: