Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Ndryshojm Modelin E Armeve ne Cs 1.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ddaarkkheLL
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 44
Age : 25
Location : Peja
Registration date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Si Te Ndryshojm Modelin E Armeve ne Cs 1.6   Mon Oct 20, 2008 4:21 am

---------------------------------------------------------------------------

- Kopjimi lejohet por normalisht autori te publikohet .
---------------------------------------------------------------------------
Me siguri te gjithëve juve ju kan bo tullusum armët e njejta në counter strike, dizajn i lodht etj..

Pra shkojmë tek webi:

http://www.tutorialecstrike.com/skins.html

Edhe e shkarkojmë modelin e armës qe po na pëlqen, shembull:

Më pas e hapim dhe e ekstraktojmë follderin e armës në Desktop...

e hapim dhe e kopjojm fajllin v_deagle.mdl dhe e zhvendosim tek

C:/Program Files/Valve/cstrike/models

kurse fajllat e zerit i zhvendosim ketu:

C:\Program Files\Valve\cstrike\sound\weapons

kur të pyet me i zëvendesu fajllat kliko Yes...

Me pas futemi ne lojen Counter Strike

e blejm ni deagle, dhe ja si duket...}

P.S Ju qe e keni grafiken e dobt ka mundesi mos me ju funksionu keshtu qe keni kujdes rujeni modelin e vjeter diku para se ta zevendsoni..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-verteta.com
kknnuutzzkr3Jzzi
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 24
Age : 24
Location : skkenderaj
Registration date : 05/11/2008

MesazhTitulli: :P   Fri Nov 07, 2008 1:50 am

Muneshh me Hi edhe ne www.fpsbanana.com/skins me i marr armet ne skins Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-clan.tk
B.I.G.G.I.E
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 22
Age : 24
Location : UpTown Peja snnK-CLan
Registration date : 16/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si Te Ndryshojm Modelin E Armeve ne Cs 1.6   Mon Nov 10, 2008 1:12 am

Ej haWera mujshit me gjet programin qe pi bojn qeta mangupa qeto modele tarmve na kish thy Razz Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://snnk-clan.crazy4us.com
kknnuutzzkr3Jzzi
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 24
Age : 24
Location : skkenderaj
Registration date : 05/11/2008

MesazhTitulli: B.I.G.G.I.E   Mon Nov 10, 2008 6:08 pm

une dii Program per mi gjet qitoo armme:P

Qe Linkku Qituu gjann qFar duushh;) download To Download Click here


Edituar për herë të fundit nga RedttigeR. në Tue Nov 11, 2008 2:00 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-clan.tk
B.I.G.G.I.E
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 22
Age : 24
Location : UpTown Peja snnK-CLan
Registration date : 16/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si Te Ndryshojm Modelin E Armeve ne Cs 1.6   Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Hawer Kto Jon Modele jo program se kto i kem dit Po Program po na vyn qysh pi bojn biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://snnk-clan.crazy4us.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si Te Ndryshojm Modelin E Armeve ne Cs 1.6   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si Te Ndryshojm Modelin E Armeve ne Cs 1.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Tutorials & Mesime per CS-
Kërce tek: