Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Levizim shenjen e mausit me testatur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Si te Levizim shenjen e mausit me testatur   Thu Nov 13, 2008 11:01 pm

Qe nje trik i mir shum eshte me leviz mausi permes tastieres e prekni shift+alt+num lock , dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz mausin me 8 shkon nelt me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht dhe me 7,9,1,3 pjerrtas besoj qe kesh i kjart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te Levizim shenjen e mausit me testatur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: