Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te bejm Folder te padukshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr-pipa
Antar 99%
Antar 99%


Numri i postimeve : 251
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Si te bejm Folder te padukshem   Thu Nov 13, 2008 11:00 pm

Se pari krijoni nje folder apo keni ndonje qe doni ta beni te pa dukshem,klikojm mbi folder me tast te djatht te mausit edhe kliko Properties pastaj vazhdoni si ne foto.Klikoni mbi katrorin Hidden dhe shkoni Advanced pastaj Compress contents to save disk space edhe OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ddaarkkheLL
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR
avatar

Numri i postimeve : 44
Age : 25
Location : Peja
Registration date : 17/10/2008

MesazhTitulli: SHum FOrt   Mon Nov 17, 2008 3:28 pm

njerz qekjo funkcionon 100% se edhe vet e provova xix ish uhauah shum e mir flm dr-pipa i chart je Very Happy:D Arrow Arrow Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.snnk-verteta.com
 
Si te bejm Folder te padukshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: