Execute-FORUM
 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkruje emrin ne Ore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TraFuLzz
VIP
VIP


Numri i postimeve : 3
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Shkruje emrin ne Ore   Thu Nov 13, 2008 9:50 pm

Shkojm :
Start<>Control Panel<>Regional and language Options<>Customize

Pastaj Time
Dhe tek Time format shenojm h:mm 'emriJuaj' emrin tuaj me kufizu me keto gjysme thonjezat 'emri juaj'.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shkruje emrin ne Ore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir se Vini ne ASC FORUM :: Hacking programe & Tutoriale-
Kërce tek: